Otvorene povedať „som gay“ vie v dnešnej dobe ešte stále iba minimum homose*uálov. Aj spevák David Key sa o svojej orinetácii bál hovoriť nahlas, aby ho ostatní neodsúdili. Avšak teraz sa rozhodol, že je čas, aby sa ľuďom otvoril a ukázal im pravú tvár.

,,IDEM SA VÁM NIE PRIZNAŤ, lebo som nespáchal nič zlé, ale OTVORENE POVEDAŤ. SOM NA CHALANOV,“ začína svoju úprimnú spoveď na Instagrame známy spevák a influencer, ktorého už nebavilo pretvarovať sa a robiť veci iba preto, aby zapadol a aby ho ľudia prijali.

,,JA VOLÍM ŠŤASTIE a preto vám otvorene po dlhých škaredých nátlakoch chcem povedať, že som na chalanov. Teda GAY. Pamätám si, ako mi vravievali, že keď to poviem, tak môžem zabudnúť na celú svoju kariéru. Aj keby mi to malo “zničiť” čokoľvek, čo verím, že sa nestane, na to, aby som ja mohol fungovať a taktiež moja pripravovaná tvorba, ABY SOM MOHOL BYŤ ŠŤASTNÝ aj vo svojom súkromí a s niekým, tiež robiť šťastými aj vy, aby som mohol byť bližšie k vám a otvorenejší, som to mal potrebu vám povedať. To neznamená, že som iný, stále je to David Key, len otvorenejší,“ prekvapuje fešák, ktorého si môžete pamätať i z relácie Bez servítky.

Ako nám mladík prezradil, doposiaľ se*uálnu orientáciu nechcel riešiť verejne z jediného dôvodu. ,,Niektorí ľudia sú skrátka… zlí. Mohol by som hovoriť o svojich kolegoch v showbize, je ich veľa, ale nepriznajú to, ani ja som nechchcel, lebo som sa bál. Alebo sa boja o svoju kariéru,“ uviedol David.

,,Čo je zlé na láske? V akejkoľvek podobe? Medzi akýmikoľvek ľuďmi. Láska je krásna. A ja si ju chcem naplno užívať. Bez skrývania sa, aj preto som sa rozhodol ísť s tým von,“ uzavrel spevák, ktorý môže byť veľkou inšpiráciou pre všetky osoby hrajúce sa na niekoho, kým v skutočnosti nie sú.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Slovakwoman.sk, Instagram/davidkeyofficial