Slovenský influencer David Key sa zviditeľnil aj vďaka nedávnemu účinkovaniu v kulinárskej šou Bez servítky, po ktorej nasledovala slovná prestrelka s niekdajšou podnikateľkou Norou Kabrheľovou. Známy mladík je teraz na dne a ľudí prosí o pomoc. 

Populárneho blondiaka sledovalo na jeho instagramovom profile 30-tisíc ľudí, vďaka čomu ho oslovovali na spolupráce rôzne firmy, s fanúšikmi zdieľal svoju hudobnú tvorbu a produkty. Žiaľ, o všetko prišiel ako lusknutím prsta – k účtu na sociálnej sieti sa viac nevie dostať. 

,,Som úplne na dne. Skončila mi práca, nová kolekcia, kontakty, spolupráce. Ak mi s tým niekto pomôže, budem vďačný,“ prihovoril sa prostredníctvom nového konta David. Ten sa spočiatku domnieval, že došlo k zablokovaniu.

,,Neporušil som žiadne instagramové podmienky. Netuším, čo sa deje. Mala ísť von moja kolekcia. Čo teraz?“ píše zúfalo interpret. Rodák z Bojníc neskôr informoval, že mu profil pravdepodobne odcudzili.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Kto toto mohol urobiť? Chcel by som sa mu pozrieť do očí. Hnusná závisť,“ dodal influencer, ktorého práca je nateraz ohrozená.

Foto/Zdroj: Instagram/davidkey.sk, streamable.com, TV JOJ