26-ročný herec Dávid Hartl vďaka víťazstvu v obľúbenej imitačnej šou Tvoja tvár znie povedome na seba strhol všetku pozornosť publika. Doposiaľ nie veľmi známy mladík sa v priebehu pár týždňov vypracoval na jedného z najväčších dievčenských idolov v našich končinách a preto mu aj samotná modro-žltá televízia poskytla určité prísľuby.

Máme za sebou záver v poradí už piatej série populárneho markizáckeho programu. Súťaž nečakane ovládol vychádzajúci talent Dávid Hartl, ktorého sme doteraz mohli zaznamenať len v muzikáloch alebo filmoch, ako napríklad Trhlina.

Dávid Hartl herec

Dávid v “Tvojej tvári” previedol, že perfektný spevácky výkon, dokonalé maskovanie či práca pod tlakom mu nie sú cudzie, čím jednoznačne zapôsobil i na kompetentných z vedenia. Televízna stanica s ním tak počíta hneď v niekoľkých programoch, kde by jeho sláva mohla stúpnuť ešte viac.

dávid hartl tvoja tvár

„Budem hosťom v Dobre vedieť! a Chart show, na to sa veľmi teším. A také dlhodobejšie projekty sa pripravujú, ale to by som ešte nemal hovoriť,“ známy brat herečky Andrey Sabovej priblížil detaily. Všetko teda nasvedčuje tomu, že o mladom šoumenovi budeme ešte rozhodne počuť, čo dokazujú aj pozitívne vyjadrenia prichádzajúce od priamych zainteresovaných, ktorí sú ďalšej spolupráci so šikovným umelcom naklonení.

„Dávidovi Hartlovi gratulujeme k víťazstvu v piatej sérii šou Tvoja tvár znie povedome. Je to talentovaný a všestranný herec, ktorý si získal priazeň publika. Televízia Markíza je otvorená ďalšej spolupráci v rámci pripravovaných projektov,“ pre Nový čas objasnila PR manažérka Alexandra Hrušková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dávid Hartl sestra

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/david.hartl.fanpage, david.hartl.93