Mladý talent Dávid Hartl sa aktuálne teší veľkej popularite, pod čo sa podpísalo najmä víťazstvo v zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. 26-ročný herec ale pred kamerami nie je žiadnym nováčikom, keďže sa aktívne podieľal na tvorbe niekoľkých úspešných snímok. Počas jednej z nebezpečných úloh dokonca zažil niečo, z čoho vám naskočia zimomriavky.

Dávid sa blysol v slovenskej dráme s názvom Únos, kde stvárnil zavraždeného policajta Róberta Remiáša. Film inšpirovaný skutočnými udalosťami zobrazil komplikované dianie, ktoré si vyžadovalo scény plné obrovského rizika.

Dávid Hartl

V istej chvíli mal mladý herec doslova vybuchnúť v horiacom aute, avšak málokto tušil, že odvážny mladík dychberúce momenty zvládol celkom sám bez kaskadéra. Natáčanie bolo natoľko rizikové, že sa Dávid pred odchodom z domu rozlúčil s vlastnou mamou, a to pre prípad, že by dramatické udalosti neprežil.

Mama všetko prežívala spolu s ním

,,To auto muselo vybuchnúť spolu s ním. Dali mu inštrukcie, čo má robiť. Musel zalamovať rukami, nesmel otvoriť ústa a musel mať zatvorené oči, aby sa mu do nich nedostali úlomky skla, ako to na neho padalo. I tak mu potom z viečok vyberali kúsky skla. Naozaj horel a cítil ozajstné peklo. Až po chvíli ho prišli hasiť,” Dávidova mama Nora opisuje desivú príhodu priamo z dejiska.

Vystrašená pani strávila celú noc modlením sa za zdravie vlastného syna, ktorý sa bez váhania obetoval pre dokonalý výsledok. ,,Boli to najhoršie momenty môjho života,” znejú slová ženy, ktorá sa nielen vo filme, ale i v realite musela vyrovnávať s tým, že jej dieťa je v skutočnom ohrození života. Na taký hrdinský kúsok priamo na pľaci by sa veru odhodlal máloktorý herec!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dávid Hartl

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/zoomcastingtalents, Pixabay.com