Kým je okolo ostatných farmárov z poslednej série reality šou Farma 8 akosi ticho, zdá sa, že Dávid Buška a Lucia Gachulincová na seba strhli všetku pozornosť. Zamilovaný pár sa dostal do hľadáčika divákov najmä v momente, kedy sa Dávid prebojoval do finále šou a Luciu mnohí odsúdili, že je s pohľadným farmárom najmä pre prípadnú výhru 75 000 €. 

Slovo dalo slovo, disciplína dala disciplínu a finále rozhodlo o víťazovi, ktorým však nebol Dávid Buška, ale jeho súper Miroslav Povez. Ešte pred samotným večerom, kedy sa farmár dostal zo statku domov, začal rozbiehať so svojou partnerkou Lulou poriadny biznis. Neustále pridávanie fotografií na sociálne siete, výroba a predaj tričiek, spoločný profil, nahrávanie videí na YouTube… Nuž, dvojica Gachulincová & Buška, ktorá mala zo začiatku mnoho zanietených fanúšikov, pomaly ale isto stráca na mene, a tak sa pár snov snaží vyťažiť z farmárskej popularity maximum. Práve neustále pretŕčanie sa leží v žalúdku mnohým ich sledovateľom, ktorí si na účet markizáckeho páru neraz neodpustia nepríjemné poznámky a podpichovačné odkazy.

Práve arogancia a horká príchuť komentárov vyprovokovali sympatického farmára k zásahu a na Facebooku adresoval všetkým neprajníkom veľavravný odkaz: “Prosím vás, ľudia, ak má niekto so mnou problém, tak stačí, ak ma nebudete sledovať. Zavesil som len nevinnú fotku, ako si užívam chvíľky, kde môžem zabudnúť na to, čo bolo a vy mi tam komentujete, aký som *ebnutý, že som malé decko, aby som otvoril oči a vkuse niečo máte proti, aj keby bolo po vašom, tak by som bol kkt… Na čo to je???!!! Nikomu som neublížil tým, aký som, proste ak nemáte chuť na mňa čumieť, tak si ma bloknite!”

Snímka, ktorá zrejme vyprovokovala Dávidových ,,fanúšikov”

Foto: Instagram, Facebook