David Buška sa po rozchode s bývalou priateľkou Luciou “Lulou” Gachulincovou stiahol do úzadia a určitý čas o ňom nebolo takmer vôbec počuť. Po dlhšej dobe sa však pochválil novou kráskou, ktorá vyzerá ako známa slovenská herečka!

Wau, tomu hovoríme kočka! Známy ex-farmár sa pochválil na sociálnej sieti svojou krásnou priateľkou pri príležitosti svadobnej oslavy, kam spolu zavítali ako dokonale zladený párik. Je však otázne, či na danú oslavu prišli len ako kamaráti alebo je medzi nimi i niečo viac.

Svadobná musí byť. Úžasný víkend. Ďakujem, queen and king,” Dávid poznamenal k záberu, kde ho môžeme vidieť konečne po boku novej ženy. Tá sa však nápadne podobá na známu krásku, ktorá sa pred časom objavila i v seriáli Oteckovia.

Po zhliadnutí fotografií Davidovej spoločníčky Ivky vás totiž ihneď napadne herečka Natália Germani, ktorú si môžete pamätať aj z projektov, ako Vlci či Divoké kone. Musíme uznať, že dievčatá si akoby z oka vypadli, a tak je jasné, že má Buška skutočne vycibrený vkus. Čo poviete?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/DavidBuska, Ivka Z., NataliaGermani, TV Markíza