David a Victoria Beckhamovci sú skutočne príkladom toho, že aj celebritné manželstvo dokáže byť úprimné a plné lásky. Ustáli obdobie špekulácií o rozvode a nikto skutočne nevedel, či ich vzťah nie je len úbohým pokusom o pretvárku. Fešný futbalista veľa vecí objasnil a dovolil nám tak nahliadnuť do jeho najtajnejšieho súkromia. 

Futbalová hviezda a “Posh Spice” sa vzali v roku 1999, teda sú manželmi neuveriteľných 18 rokov. Vychovávajú štyri deti a svoje manželstvo aj rodinný život si prísne strážia. David sa však v rozhovore pre “BBC Radio 4” rozhovoril a okrem iného prezradil aj to, čo je tajomstvom ich dlhého a láskyplného vzťahu.

,,Zvykli sme sedávať na parkovisku a len tak sa rozprávať. Áno, zvykli sme sa tiež veľa bozkávať a tráviť spolu čo najviac času,” spomína David na ich prvé stretnutia. Keď sa moderátor futbalistu spýtal, čo ľutuje, jeho odpoveď bola jednoznačná: ,,Zladený fialový outfit. Vyzeral som ako jeden z tých chalanov z filmu Blbý a blbší,” dodal s úsmevom.

Silné rodinné puto je pre nich veľmi charakteristické. Podľa jeho slov to majú obaja ešte z výchovy svojich vlastných rodičov, ktorí im vštepili tie pravé hodnoty. ,,Áno, prešli sme si ťažkými časmi, ale tie nás urobili silnejšími. Ale poznáme sa navzájom lepšie, ako nás pozná hocikto iný. A hlavné je, že sa veľa rozprávame. Stále sa len rozprávame,” hovorí.

Mnohí však dodnes tvrdia, že ich manželstvo je len o udržaní akejsi značky. Pre nich má David jasný odkaz: ,,Sme spolu, lebo vytvárame značku? Jasné, že nie. Sme spolu, lebo sa nekonečne milujeme a máme úžasné štyri deti. To je naše tajomstvo, nevýslovná láska.” Pri týchto slovách si uvedomujeme, že také niečo môže povedať len skutočne oddaný a verný chlap. Ach. ♥

Foto: Instagram, Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)