Kto by to povedal, že ich šoubiznisové manželstvo vydrží tak dlho? Jeden z najsledovanejších párov sveta to spolu ťahá už úctyhodných 17 rokov a ako sa zdá aj napriek bulvárnym ťahaniciam sa k rozvodu jednoznačne neschyľuje. David a Victoria Beckhamovci práve dnes oslavujú výročie svadby a svoju lásku si vyznali aj jedinečnými príspevkami na sociálnych sieťach, kde uverejnili aj svoje svadobné fotografie.  

K svadobnej fotografii pripojil David aj romantické vyznanie: ,,Wow. Pred 17. rokmi sa stalo toto. Mal som šťastie, že som stretol niekoho, kto bol na rovnakej vlnovej dĺžke a chcel v živote tie isté veci ako ja.. Máme spolu štyri nádherné deti a ja som si pre ne nemohol priať viac milujúcu a starostlivú mamu. Šťastné výročie, ľúbim ťa.” A čo na to Victoria? ,,Cítim sa tak milovaná a naozaj požehnaná. Môj najlepší priateľ, moja láska. Ten najláskavejší človek, ktorý ma inšpiruje každý deň. Šťastné výročie pre najlepšieho manžela a otca na svete!” No nie sú sladkí? :)

 

Foto: Instagram, hdfinewallpapers

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Bonnie
Vyštudovaná učiteľka, ktorá je momentálne na rodičovskej dovolenke. Rada číta, baví ju písanie a aj keď na to momentálne nie je čas, je vášnivá cestovateľka.