Krásna speváčka Mamba Dasha Šarköziová (28), ktorá momentálne hviezdi v seriáli Pravá tvár a v markizáckom Teleráne, začínala svoju kariéru pred mnohými rokmi v šou Mr. Bombastik. Odvtedy sa mihla vo viacerých televíznych projektoch, muzikáloch a kariéru rozbehla aj ako úspešná speváčka. V nedávnom rozhovore sa sympatická brunetka rozrozprávala na kontroverznú tému ohľadom medziľudských vzťahov a prezradila, kto ju v živote najviac sklamal. Taktiež priblížila svoj názor na slovenský šoubiznis a vzťahy, ktoré v ňom panujú.

Dáša Šarközyová je človek s jasnými názormi, ktoré sa nebojí povedať nahlas bez ohľadu na reakcie okolia. Pre portál Topky.sk ozrejmila či sú priateľstvá medzi známymi osobnosťami na Slovensku naozaj také povrchné a plytké ako sa hovorí. „Chvála pánu Bohu, nie. Od tej mojej prvej šoubizovej skúsenosti som sa naladila na tú vlnu, že v šoubiznise nemôžeš nikomu veriť. A pri tom za tých 10 rokov, čo som v ňom, som si našla toľko kamarátov… Ale že naozaj úžasných a blízkych priateľov,“ vyznala sa Mamba.

Úprimná speváčka sa však otvorila a dodala, že predsa len ju niečo skutočne sklamalo. „Naopak, sklamala som sa práve v tom „súkromnom“ živote. V bežných kamarátstvach. Koľkokrát som si myslela že mám najlepšiu kamarátku a nakoniec o mne predala informáciu do novín. Lebo chcela ísť na dovolenku. Myslela si, že na mne zarobí a dostane toľko, že z toho niečo bude mať. Takže ma vlastne zapredala,“ dodáva znechutená speváčka.

Kým niektorým môže pripadať svet slovenského šoubiznisu ako jedna veľká nafúknutá bublina, speváčka a herečka sa dnes drží nohami pevne na zemi a s pokorou tvrdí, že aj ona je len obyčajným človekom s povinnosťami: „My nie sme AKO bežní ľudia. My sme bežní ľudia. Tiež musíme vstať, tiež musíme pracovať, máme city, priateľov, vieme sa nešťastne zaľúbiť, máme domáce povinnosti,” uzatvára sympatická brunetka.

 

 

mamba dasha

 

mamba dasha

mamba dasha

mamba dasha

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.