Hoci mnohí túžia žiť životom celebrít, pravdou je, že samotné slávne osobnosti by sa s “bežnými” ľuďmi neraz radi vymenili. Dôvodom je absolútna strata súkromia a snaha širokej verejnosti miešať sa do osobných záležitostí. Svoje o tom vie slovenská diva Dara Rolins, tá na poniektoré “výlevy” na Instagrame občas nelichotivo dopláca…

U populárnej speváčky sme zvyknutí, že sa o momenty zo súkromia delí aj na sociálnej sieti, avšak len po určitú hranicu. Na jej profile sa nachádzajú fotografie z vystúpení, rodinné výlety s dcérou Laurou, pričom núdza nie je ani o šteklivé obnažené snímky či občasné stretnutia s opačným pohlavím.

dara rolins

Darine vzťahy sa vždy nachádzali pod obrovským drobnohľadom fanúšikov i médií – ľudia si speváčku dlhodobo spájali s dnes už šťastne ženatým raperom Patrikom Rytmusom Vrbovským a neskôr s mladučkým raperom a producentom Dalybom. Plavovláska však vážnejší zväzok v priebehu posledných dvoch rokov ani raz nepotvrdila. Poniektorí priaznivci sú tak presvedčení o tom, že za jej slabšími chvíľkami stojí trápenie za nenaplnenou láskou.

Dara Rolins Dalyb

,,Vždy, keď postnem úvahu, v ktorej je náznak vážnosti, vaša dosť častá reakcia obsahuje povzbudzujúce slová typu hlavu hore, nesmúť, on za to nestojí, alebo obľúbené “úsmev ti svedčí viac”,” uviedla známa slobodná mamina, ktorá si všimla, že pri každom zverejnení serióznejších myšlienok nadobúda internetové publikum dojem, že v ich pozadí určite stojí trápenie kvôli chlapovi. Dara sa teda rozhodla otvoreným spôsobom vyvrátiť všetkých z omylu.

,,Samozrejme, že ma váš záujem teší, ale môžem vás ubezpečiť, že ak by som prežívala trápenie na vlastnej koži, bol by Instagram to POSLEDNÉ miesto, kde by sa mi o tom chcelo písať a zverovať sa. Moja potreba sa občas takto nahlas zamyslieť, pramení z mojej umeleckej duše. Mojím telom a hlavou prechádza denne vagón myšlienok a emócií, ktoré ma do istej miery povznášajú, poburujú, zamotávajú, uvádzajú do pohybu nálady všetkého druhu. Poviem vám, občas je náročné vydržať sama so sebou viac než s kýmkoľvek iným,” tvrdí Rolins, ktorá najširšie spektrum emócií prenáša do svojej hudobnej tvorby.

,,Neľutujem, nechcem byť ľutovaná, nie je mi to nijak zvlášť príjemné a ani mi to nepomáha. Jediné, čo potrebujem k životu, je láska a objatie, a jedno aj druhé mám na niektorých adresách isté doživotne. Tie občasné “fuckupy” sa vďaka tomu dajú prežiť a formujú nás (bohužiaľ) omnoho poctivejšie než pocity šťastia,” uzatvára úspešná ikona, ktorú neustále spájanie so známymi mužmi nášho šoubiznisu zjavne vôbec nebaví!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dara rolins

Zdroj|Foto: Instagram/Dararolins_vermi