Sympatický víťaz štvrtej série show Tvoja tvár znie povedome už niekoľko hodín oficiálne nie je pre ostatné dámy voľný. O svoje šťastie sa Dárius Koči podelil aj s fanúšikmi a novej priateľke Soničke verejne vyznal lásku, a to hneď niekoľkokrát!

Dárius Koči prežíva naozaj krásne obdobie života. Nielenže sa mu podarilo vyhrať populárnu markizácku show, čím sa mu otvorili dvere do televízneho sveta, ale úspech zažíva aj v súkromnej oblasti. A vybral si naozaj dobre! Po jeho boku totiž stojí nová priateľka, očarujúca modelka Soňa Štefková.

Darius Koči a Soňa Štefková tvoria pár

Reakcie na nový pár v showbiznise na seba nenechajú nikdy dlho čakať a hoci títo dvaja neplánovali svoj vzťah rozoberať na verejnosti, dlho sa im lásku utajovať nedarilo. Dnes sú s tým už zmierení a zo svojho šťastia sa tešia aj s fanúšikmi.

„Nechceli sme to hneď zverejňovať, chceli sme si len užiť krásne chvíle bez zbytočných článkov a mať čas na seba. Niekto nás však nabonzoval médiam (díky:)…a tak sme museli s pravdou von. Reakcií bolo mnoho a nielen pozitívne, ale aj negatívne/útočné s cieľom ublížiť… Ale nič to nemení na tom, že sú tu ľudia, ktorí veria v lásku/dobro a nepotrebujú šíriť zlo,“ napísal na svoj Instagram Dárius.

Na koniec svojho príspevku však pridal verejné vyznanie lásky. „ĎAKUJEME za krásne správy a komentáre ľuďom so srdcom na správnom mieste🤗 … ĽÚBIM JU ❤,“ úprimne priznal lásku ku krásnej Soničke mladý herec. Veľavravný hashtag #lubimta nechýbal ani pri ďalšej fotke z Kočiho Instagramu. No povedzte, nie sú dokonalý párik? :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/dariuskoci_lovers/dariuskoci