Nie je zvykom, aby speváčky disponovali namakanými postavičkami, preto niektoré z nich vďaka svojmu telu doslova vyčnievajú z radu. V tomto smere stojí na slovenskom stupienku určite Dara Rolins, ktorej figúra je aj v 46 rokoch úplne dokonalá. Avšak príťažlivej blondínke šliape na päty jej mladšia kolegyňa Emma Drobná!

Nebyť štvrtej série Česko Slovenskej Superstar, o Emme Drobnej by zrejme väčšina z nás ani netušila, teda pokiaľ by to slečna z Nového mesta nad Váhom neskúsila v inej speváckej súťaži. V roku 2015 však kráska spravila jedno z najlepších rozhodnutí života, vďaka ktorému sa nielenže stala víťazkou Superstar, ale našla si v nej i svoju lásku Štěpána Urbana.

Emma drobna

Emma nepatrí medzi umelkyne, ktoré by sa na verejnosti nejako veľmi obnažovali. Aj na koncerty či televízne vystúpenia volí zväčša decentné šatočky odhaľujúce nanajvýš jej pekné nôžky. Avšak nohy nie sú jedinou prednosťou na tele tejto talentovanej hudobníčky. Za pozornosť totiž určite stojí aj jej brucho!

Emma drobna

Keďže sa Superstaristka v minulosti aktívne venovala volejbalu, ktorý vraj úplne miluje, pravdepodobne už v tínedžerskom veku nadobudla športové rysy postavy. Tie nemožno prehliadnuť ani na Emminej novej fotke – na nej očarujúca Slovenka pôsobí doslova ako femme fatale, pričom bruško výrazne pripomína to, aké mnohé ženy závidia práve speváčkinej staršej kolegyni Dara Rolins. Nuž, Emma, klobúk dole!

Dara Rolins
Dara Rolins

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Emma a jej vymakané bruško

Zdroj/Foto: Instagram/emmadrobna, dararolins_vermi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.