Čo dať k narodeninám mladému mužovi, ktorí sa navyše chce stať celosvetovo uznávaným hudobníkom? Anglická speváčka Adele vytiahla zo svojho šuflíka najväčší tromf a kolegovi z hudobnej brandže darovala skutočne jedinečnú pozornosť. Čo ju k tomuto viedlo?

Harry Styles z One Direction, jednej z najpopulárnejších chlapčenských kapiel súčasnosti, sa pustil na sólovú dráhu a 7. apríla 2017 do sveta vypustil svoj prvý singel „Sign Of The Times“. Spevák mu momentálne robí reklamu v rádiách i televíziách a inak tomu nebolo ani počas návštevy rádia BBC 1. Počas rozhovoru s Nickom Grimshawom prebrali okrem skladby viacero tém, medzi ktorými nevynechal ani príjemnú príhodu so speváčkou Adele.

Populárny spevák počas vysielania prezradil celému svetu zaujímavú príhodu zo života, ktorá sa spája aj s menom oceňovanej speváčky Adele. Harry sa totižto pochválil, aký darček od nej dostal k svojim 21. narodeninám. Obľúbená umelkyňa siahla po vskutku ,,obyčajnom“ darčeku, no jej vysvetlenie, prečo tak urobila, mladého speváka naozaj veľmi potešilo. Miláčikovi dievčenského publika venovala svoj album „21“, ktorý bol pre samotnú Adele prelomový a zároveň obsahuje niektoré z jej najväčších a najobľúbenejších hitov. Dôvod tejto pozornosti bol naozaj veľmi prostý. Angličanka mu ho venovala so slovami, že keď mala 21 rokov ona, vytvorila mnoho perfektných skladieb a to isté praje aj jemu.

Odvtedy prešli už dva roky a Harry Styles vypustil do sveta svoj úplne prvý singel. Len za jeden deň si ho vypočulo vyše 6,6 miliónov ľudí z celého sveta, ktorí si ho doslova nevedia vynachváliť. Splnilo sa prianie sympatickej speváčky?

Najnovšia pieseň od Harryho Stylesa

Harry Styles a celý rozhovor z rádia

Foto: Instagram, giphy.com | Video: YouTube