Pre niekoho americký výmysel, pre druhého dokonalá príležitosť, ako ukázať svoju nekonečnú lásku. Názory ľudí na oslavovanie sviatku zamilovaných sa rôznia, no známy moderátor Vilo Rozboril svoju polovičku znamenite obdaroval. Pozrite sa, aký darček od neho dostala jeho priateľka Sandra…

Pokiaľ ste čakali honosné dary, ako šperky alebo dovolenky, ste na omyle. Rozborilova partnerka Alexandra Novotná dostala od moderátora relácie V siedmom nebi obrovskú kyticu krásnych červených ruží. Nanešťasie, dáma jeho srdca zaspala skôr, ako jej stihol pozornosť venovať. “No… takto u nás dopadol valentínsky večer :) :). Išiel som do auta pre “tajné” ruže a následne ani 3 minúty “c”kania nepomohlo :). Sú dve možnosti ráno: buď ju bude mrzieť, že zaspala, alebo ma zabije za túto fotku :),” komentuje Rozboril fotografiu, ktorú zverejnil na sociálnej sieti.

priatelka vila rozborila

Zdroj/Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivetka
Milujem filozofiu a hlbokú noc, vtedy mi to myslí (aj píše) najlepšie. Múdrosť a krása sú pojmy, ktoré obdivujem...a ani náhodou nie som obyčajné dievča.