Populárna módna diva sa znovu hlási o slovo! Speváčka Dara Rolins sa tentokrát na okamih premenila na zvodnú rosničku, ktorej hlavnou úlohou však hlásenie počasia zjavne nebolo – v týchto horúcich dňoch blondínka prináša jeden osvedčený tip pre všetky dámy túžiace oslniť aj počas leta.

Dara už neraz predviedla vycibrený cit pre trendové outfity, ktoré častokrát rada prezentuje sama na sebe. Najnovšie sa predviedla ako svojská hlásateľka počasia, pričom ženám prináša zaujímavý trik, ako si aj počas vysokých teplôt zaručiť dostatok elegancie.

Dara Rolins

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Predpoveď? Dnes má byť “chladnejšie”, s oblečením by som to ale aj tak nepreháňala. Dobre padnúce čierne sako je ďalší “must have” vo vašej skrini – Oblek, sukňa, džínsové šortky, snúbi sa so všetkým. A keby bolo aj dnes horúco, dajte pod neho iba spodné prádlo, chladivý satén, alebo nič,” Rolins radí, ako si čo najlepšie zladiť klasické čierne sako so zvyškom odevu.

Známa plavovláska svoje módne okienko zároveň obohatila o luxusnú fotečku z kategórie vášnivých póz – modelkou pre tento outfit sa stala samotná Dara, ktorá zase raz svetu odhalila dokonalé krivky!

Fotku Dary Rolins ako rosničky nájdete —TU—

Zdroj/Foto: Instagram/Dararolins_vermi