Verejnosť ich vnímala ako jeden z najkrajších párov slovenského šoubiznisu, z ktorého vždy sršala láska a harmónia. Za dverami ich súkromia však posledné mesiace vzťahu bolo všetko inak. Medzi Darou Rolins a Rytmusom to škrípalo už dlhšie, až sa napokon dvojica rozhodla, že vyjde s pravdou von a fanúšikom oznámi svoj rozchod. Po dlhšom čase sa speváčka k tomuto obdobiu vrátila – z jej slov ostanete poriadne prekvapené.

Krátko po tom, ako si Dara Rolins a Patrik Vrbovský dali nadobro zbohom, najznámejší slovenský raper priznal lásku k moderátorke Jasmine Alagič, ktorú neváhal označovať za ženu svojho života. Ešte pár mesiacov predtým však údajne speváčku prehováral, aby si napriek búrkam skúsili dať šancu, nakoľko ona bola naklonená k rozchodu.

„Túžila som po tom dlho. Naopak som bola posledný rok ukecávaná, aby sme tomu dali ešte šancu. Patrikovi sa nechcelo do takého kroku, ale viem, že to cítil rovnako. No a vidíte, buch, za polroka mal novú ženu, psa, dom, dieťa…“ v rozhovore pre najnovšie vydanie českého magazínu Marie Claire sa slovenská kráska vrátila do čias, kedy s Rytmusom tvorili pár a následnému rozchodu.

Dara Rolins

To, že si Darin expartner ihneď našiel náhradu, s ktorou jeho vzťah nabral turbulentný spád, vraj blondínke prišlo smiešne, keďže jej hovoril, ako bez nej umrie. Avšak predsa len sa našlo niečo, čo ju naozaj veľmi zranilo.

„Patrik v jednej chvíli nadobudol pocit, že všetko, čo bolo medzi nami, musí poprieť. Začal mazať naše spoločné fotky aj pesničku z YouTube, ktorú zložil pre mňa i pre Lauru, v ktorej sa mi vyznal z lásky. To bolo jediné, kedy som mu napísala, či sa nepo…,“ otvorene priznala 46-ročná diva.

dara rolins rytmus

Rolins od krachu 7-ročného vzťahu s populárnym raperom oficiálneho partnera nemala, ako sa ale vyjadrila, single život jej plne vyhovuje a na základné potreby nemusí mať niekoho, s kým sa bude každé ráno budiť. ,,To som zažila a v určitej chvíli to prestalo prinášať kúzlo. To preto sme sa s Patrikom rozišli. Nespravili sme nič zlé, v mieri sme sa dohodli, že už nechcem, stačilo,“ uviedla dôvod svojho posledného rozchodu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Zdroj: marieclaire.cz | Foto: Instagram/dararolins_vermi