Pôvabná speváčka je známa tým, že sa nebráni estetickým zákrokom. So svojím vzhľadom však zrejme ešte stále nie je úplne spokojná, keďže sem-tam si nejakú fotku pred zverejnením na sociálnu sieť upraví. Na jednom zábere to podľa fanúšikov Dara Rolins s retušou prehnala. 

Charizmatická blondínka sa netají tým, že podstúpila plastickú operáciu pŕs a niekoľkokrát si nechala prerobiť aj nos. Avšak so svojou vizážou značne stále nie je zmierená. Na snímke, ktorú Dara Rolins nedávno uverejnila na Instagram, si totiž sledovatelia všimli jej vylepšenú tvár – konkrétne rozmazanú časť medzi očami. Pod fotografiou sa tak začali sypať komentáre.

dara rolins

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Toto ani nie ste vy. Čo sa vám stalo? Máte úplne inú tvár,“ opýtala sa Češka. ,,Darinka, tie rôzne úpravy vo Photoshope nepotrebuješ, vys*r sa na to,“ pridala sa Veronika. ,,Táto fotka sa vážne nepodarila,“ zhodnotil fanúšik, ku ktorému sa pridali ďalší pohoršení followeri. Nuž, uvidíme, či sa umelkyňa poučí a s vylepšeniami na sociálnej sieti sa bude viac krotiť.

dara rolins

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi