Úspešná speváčka a zároveň inšpirátorka mnohých žien Dara Rolins nedávno vydala svoj nový album ETC. Ten sa do povedomia ľudí dostal skôr vďaka kontroverznému krstu, na ktorom si Dara nemilosrdne podala Zuzanu Plačkovú. Tak či onak, Dara si z aférky viac ťažkú hlavu nerobí a po pesničke Dúha vypúšťa do sveta novinku ,,La Cosquillita”.

Dara Rolins (44) momentálne dovolenkuje v španielskej Marbelle spolu s dcérkou Laurou. Speváčkin partner Rytmus sa vybral do Barcelony, a tak si baby užívajú “dámsku jazdu” samé dve. Mamina s dcérou si slnko a more vychutnávajú naplno, o čom svedčia aj ich spoločné fotky, ktoré blondínka zverejňuje na svojom Instagrame. Darinka doteraz makala na novom albume, ktorý obsahuje celkovo 18 pesničiek, a tak si oddych rozhodne zaslúži.

Ako prvý uzrel svetlo sveta singel Dúha, ktorý si svojou pozitívnou energiou a chytľavým refrénom okamžite získal srdcia mnohých verných fanúšikov. Príjemným letným videoklipom Dara naznačila, že sa máme na čo tešiť, no po jej ďalšom hudobnom počine to až tak ružovo nevyzerá. Ten nesie názov La Cosquillita a podľa videoklipu je zrejme každému jasné, že Dara si to namierila do Marbelly aj kvôli pracovným povinnostiam. Vo videu jej totiž sekundujú “miestni umelci”, ktorých španielčina je však rozhodne lepšia ako Darina nepodarená angličtina. Aj keď sa trojica úporne snažila za mikrofónmi vyčarovať “hit leta”, vzišla z toho len trápna paródia na Despacito s nízkorozpočtovým videoklipom. Napriek tomu, že si Darinkinu tvorbu veľmi ceníme, musíme skonštatovať, že toto bol krok vedľa, o čom svedčia aj sporné reakcie fanúšikov. Čo myslíte vy? 

 

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk