Pri príležitosti dnešného Medzinárodného dňa žien s radosťou prijímame milé slová a maličkosti, či už od opačného pohlavia alebo aj od nás samotných, kedy si prejavujeme vzájomný rešpekt a úctu. Ku gratulantom sa pridala i známa speváčka Dara Rolins!

Kým niektorí dnešný Medzinárodný deň žien ignorujú, iní sa nám snažia ukázať, ako si nás vážia. Pred malou chvíľou sa k ženám milými slovami prihovoril ten, od ktorého by ste to možno nečakali – Martin Jakubec. Jeho odkaz mierený k MDŽ si môžete prečítať — TU —

Ďalšou známou tvárou prihovárajúcou sa k nežnejšiemu pohlaviu je jedna z nás. Tá, ktorá je inšpiráciou, vzorom, múzou, synonymom dokonalej ženy – Dara Rolins. 46-ročná speváčka svojich fanúšikov každý deń motivuje k tomu, aby na život nazerali pozitívnym okom a aby im z tvárí nikdy nemizol úsmev, o čo sa rovnako snaží i ona sama.

Krásna Slovenka tak, samozrejme, dievčatá nemohla odignorovať ani 8. marca, a teda dnes, kedy nám posiela nádherné riadky.

Dara Rolins

,,Milé ŽENY, žienky, dievčatká, sestry, DÚHY🌈:)) Čo najvrúcnejšie gratulujem k dnešnému MDŽ🌸!!! Nech sme my všetky zasypané výlučne kvetmi, v zajatí tých najkrajších emócií, naplnené láskou a šťastím. K tomu nám dopomáhaj osud, naše rodiny a schopnosť prežiť každé zemetrasenie:),” napísala na Instagram Dara, ktorá svojimi slovami doslova zvalcovala Instagram. Po troch hodinách totiž pri príspevku obľúbenej umelkyne svieti takmer 20 tisíc lajkov, pričom jeden jej rozhodne dávame i my!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.