Od konca januára sa vo svete slovenského šoubiznisu šepká o vzťahu medzi speváčkou Darou Rolins a o dvadsať rokov mladším raperom Daliborom Štofanom, ktorý je v hudobnom svete známy ako Dalyb. Napriek tomu, že sa dvojica oficiálne ako pár neprezentuje, vo virtuálnom svete nemá problém s výmenou rôznych odkazov. Obľúbená kráska sa dokonca najnovšie pochválila darčekom, ktorým ju hudobník obdaroval.

Dara Rolins a Dalyb vydali v marci videoklip k spoločnému se*y duetu Hello Kitty, ktorého zábery ani zďaleka nevyvracajú klebety o tom, že má dvojica iba kamarátsky vzťah. „Vznikol tu nejaký príbeh aj označenia zajačik Dary. A aj keby to tak bolo či nebolo, sú to veci z môjho súkromia, ktoré si chcem nechať pre seba. Je to oblasť môjho intímneho života, necítim potrebu, že vo svojom dospelom živote by som mala ľuďom niečo vysvetľovať a obhajovať sa. Nemusím sa k ničomu priznávať. Chcem si to nechať pre seba,“ na rovinu uviedla pred pár mesiacmi pre portál Pluska 47-ročná československá ikona, ktorá síce nič nepotvrdila, ale zároveň ani nevyvrátila.

Dara Rolins Dalyb

Od doby, kedy bolo okolo údajného vzťahu medzi speváčkou a raperom najväčšie haló, už ubehol nejaký ten piatok. Dvojica je však očividne stále v intenzívnom kontakte, o čom svedčí darček, ktorým sa krásna blondínka pochválila na Instagrame.

,,Tentokrát som dostala teplákovú súpravu ja:)!!!  Ďakujem @dalybhahacrew, je skoro tak pekná ako tá moja… ktorej si btw tiež autorom:)),” československá ikona napísala k parádnej mikine a teplákom, už na prvý pohľad kričiacim originálnym štýlom. Milovníčka pohodlných módnych kúskov sa tak vo svojom novom outfite doma ihneď zvečnila, čo emotikonmi stručne okomentoval aj člen skupiny Haha Crew, a teda samotný darca súpravy, ktorý nevynechal ani srdiečka v očiach.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/dararolins_vermi, dalybhahacrew