Jedna z najúspešnejších slovenských speváčok Dara Rolins je veľkou fanynkou sociálnych sietí, na ktorých sa nielen prezentuje, ale najmä komunikuje so svojimi fanúšikmi. Aj keď je sympatická blondínka na očiach verejnosti už od útleho detstva, jej fotografia z mladosti rozdelila fanúšikov Rytmusovej partnerky na dva tábory.

Obľúbená speváčka Dara Rolins, ktorá pravidelne prispieva na sociálne siete rôznymi fotografiami od koncertov cez bežný život až po oddych na dovolenke, zverejnila milú snímku z čias, kedy bola útlou teenagerkou. Momentka, na ktorej je sympatická speváčka na kúpalisku s dvoma kamarátkami, okamžite rozpútala diskusiu na tému jej umelých pŕs. Fanúšikovia sa rozdelili na dva tábory a zatiaľ čo si ju niektorí doberali kvôli „prázdnym košíkom“ plaviek, ďalší sa jej zastávali.

Talentovaná speváčka si však servítku pre ústa rozhodne nekládla a na obranu všetkých žien sa vyjadrila nasledovne: „Ľudia by sa k sebe mali chovať slušne. Existuje niečo ako takt a dobrá výchova, ktorá slušného človeka nepustí. Nechápem, prečo by mal niekto skloňovať moje KOZY, navyše v súvislosti s dievčatkom, ktorým som v tej dobe bola. Mám preto väčšie pochopenie pre slečny a ženy, ktorých sa takýto hlupy koment celkom prirodzene dotkne…“ A my s ňou môžeme iba súhlasiť! :)

Zdroj: Instagram