Očarujúca diva Dara Rolins sa právom zaradila medzi ikony, ktoré sa vždy perfektne upraveným vzhľadom či božskou postavičkou stali pre ženy obrovským vzorom. Najnovšia snímka úspešnej speváčky, spadajúca do kategórie poriadne odvážnych póz, však slovenský Instagram naplno ovládla!

Populárna plavovláska búra všetky predsudky a je jasným dôkazom toho, že aj ženy po 40-tke môžu temperamentom a mladistvým zovňajškom pokojne konkurovať teenagerkám.

dara rolins

Pri pohľade na novú fotku slávnej milovníčky módy mnohým doslova padla sánka. Dara sa totiž rozhodla odprezentovať výnimočný kúsok oblečenia, aký by podľa nej v žiadnom ženskom šatníku chýbať nemal.

,,Ak by som mala vybrať JEDNU vec, kus oblečenia, ktorý je nesmrteľný, má miesto v šatníku naprieč všetky vekové kategórie, nepodlieha žiadnym trendom a svedčí každému, ženám, mužom, deťom aj dospelým rovnako, bude to džínska,” odporúča scestovaná speváčka.

Dara Rolins

Na jej slovách by možno nič vzrušujúce nebolo, keby si vysmiata umelkyňa ako modelku na predvádzanie rifľovej bundičky nezvolila samú seba. Dara si tak neváhala rozopnutý štýlový kúsok navliecť na holé tela a fanúšikov prekvapiť hriešne zvodnou pózou.

Atraktívna speváčka na provokatívnom zábere odhalila nielen dokonale štíhlo bruško, ale i plný dekolt, za aký by nejedna žena doslova vraždila. Priaznivci túto šťavnatú snímku s príchuťou odporúčania módneho trendu oceňujú tisíckami lajkov a obdivných komentárov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Instagram

Pikantnú pózu Dary Rolins v džínsovej bunde nájdete —TU—

Zdroj: Instagram/Dararolins_vermi | Foto: Instagram/Dararolins_vermi, Dararolins.fans