Inšpiratívna Slovenka Dara Rolins je okrem iného aj úspešnou podnikateľkou, ktorá portfólio svojich produktov rada rozširuje o ďalšie kúsky. Tentokrát na trh prišla s maličkosťou takmer dennej potreby. Ľudia sa však do známej blondíny vo veľkom pustili. Prečo? 

,,Neviem ako vy, žienky, ale ja si už dobrých pár rokov život bez gumičiek do vlasov nedokážem predstaviť! Takže to bola len otázka času, kedy takéto ‚scrunchies‘ rozšíria moju denimovú kolekciu,“ avizuje na Instagrame obľúbená speváčka, ktorá si však mnohých fanúšikov svojou novinkou nezískala, hoci myslela aj na farebné kombinácie a veľkosti. Dôvodom je cena.

Za 2 kusy gumičiek do vlasov totiž zaplatíte 17 eur, čo mnohých sledovateľov Darinky Rolins pobúrilo a neostýchali sa ani vyjadriť.

,,Tieto gumičky som si šila pred 20-timi rokmi na škole. No doba je zlá a zarábať sa musí,“ odkazuje česká fanúšička šarmantnej krásky. ,,Darinka, nehnevaj sa, ale 2 gumičky do vlasov za 17 eur v dnešnej dobe? Nemám na to slov. Radšej kúpim ovocie a zeleninu deťom,“ pridala sa istá mamička. Podobných komentárov sa pod príspevkom atraktívnej interpretky objavilo viac.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mnohí dokonca populárnej ikone, ktorá už dlhodobo na Slovensku i v Česku udáva trendy v obliekaní, odkazujú, že takéto gumičky už dávno vyšli z módy. Viac názorov sledovateľov Dary nájdete nižšie!

 

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi, vermibydara.com