Dara Rolins prežívala v poslednom čase turbulentné obdobie, no včera potešila všetkých svojich fanúšikov hudobnou novinkou. Presne o 18:00 zverejnila na sociálnej sieti Facebook nový singel a videoklip k filmu ,,Všetko alebo nič” s rovnomenným názvom. A vyzerá v ňom famózne!

Dara Rolins sa do sŕdc slovenských žien vryla ešte ako malé dievčatko a v posledných dňoch s ňou prežívalo smútok zo straty priateľky celé Slovensko. Včera však všetkých svojich fanúšikov potešila novou skladbou Všetko alebo nič, ktorá je titulnou piesňou filmu Evity Urbaníkovej. ,,Moji milí:), DNES VEČER O 18:00 vám chcem predstaviť môj nový videoklip k pesničke VŠETKO ALEBO NIČ. Pesničku sme dnes ráno, v éteri slovenského rádia Expres uviedli oficiálne do života a dnes večer na mojom FB uvidíte aj klip, ktorý sme k nej natočili:). Ide o titulnú pesničku k filmu VŠETKO ALEBO NIČ, natočeného podľa bestselleru knižky slovenskej autorky Evity Urbaníkovej. Film prichádza do slovenských, českých aj poľských kín po Novom roku, tak verím, že sa vám dovtedy pesnička dostane pod kožu a v kine si ju už potom budete spievať so mnou:)….,” uviedla Dara na svojej fanpage.

Video: Youtube | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)