V susednom Česku sa počas víkendu rozdávali vytúžené hudobné ceny Slávik 2022. Pozvanie prijala i populárna hudobná ikona Dara Rolins –  tá očarila fanúšikov nielen fenomenálnym vystúpením vo svetovom štýle, ale tiež nablýskanou róbou s doplnkami v astronomickej hodnote!

Speváčka Dara Rolins sa v šoubiznise pohybuje už od detstva, vďaka čomu si zabezpečila dlhodobú prestíž a zmluvy s najpoprednejšími značkami. Práve vďaka luxusnej spolupráci sa jej na uplynulom galavečere podarilo totálne ohúriť.

dara rolins

Slobodná mamina teenagerky Laury vypálila svoj program pestrým vystúpením, na ktoré sa nahodila v štýle slávnej ikony Jennifer Lopez. Žiarivý zlatý outfit krátko nato zamenila za decentnú elegantnú róbu, no to nebolo jediné, čím lákala pohľady prítomných hostí.

Modely, aké si každý dovoliť nemôže

Len samotné šaty od popredného výrobcu sa obvykle predávajú za tísice eur, avšak luxusom obklopená plavovláska zašla omnoho ďalej. ,,Na slávnostný večer Slávikov som si obliekla šaty značky Elie Saab, topánky od Versaceho, kabelku Fendi a ovešala som sa šperkami Gismondi v hodnote 21 miliónov korún,“ Rolins prezradila pre magazín Aha!

Dara tak s gráciou sebe vlastnou odprezentovala kolekciu hriešne drahých šperkov talianskej značky Gismondi 1754, pričom náhrdelník, ktorý ozdobil jej krk, sa stal víťazom The Couture design awards v Las Vegas za najkrajší dizajn. Prestížny klenot spolu s náušnicami a prsteňom dosahuje hodnotu 21 miliónov českých korún, čo v prepočte znamená takmer milión eur!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Ahaonline.cz | Foto: Instagram/gismondi1754_prague, Dararolins_vermi