Dara Rolins vydáva na verejnosť ďalší z hitov zo svojho posledného albumu ETC. Po romantických a pozitívne naladených skladbách prišiel čas zrejme na najsmutnejší odkaz v jej podaní venovaný práve opusteným ženám či mužom, ktorí si nevážia svoje rodiny.

Je to len pár minút, čo česko-slovenská popová ikona publikovala ďalší z pripravovaných videoklipov k poslednému albumu. Tentokrát sa spolu s jej tímom zamerali na skladbu Od zajtra, kde Dara prehovorila do duše všetkým rozvráteným rodinám.

Ty, riešením buď. Nedovoľ mu zabudnúť, koľkokrát mal udrieť ťa chuť. Sľúb mi, že žiadny muž nezničí tvoju podstatu už,” spieva v srdcervúcej skladbe venovanej nielen slobodným mamičkám, ale i ženám, ktoré sa stali obeťami svojich vlastných partnerov.

Od zajtra už budeš sám, vráť jej kľúč, omluvy si vieš kam strč. Na koho to vlastne hráš? To nevidíš? Jak pred sebou utekáš, rodinu si rozmetáš a peklu svoju dušu zapredáš,” uvádza na adresu chlapov týrajúcich vlastné deti a manželky v silnom videoklipe, ktorý si môžete pozrieť nižšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: YouTube, Instagram/KristinaKoldberg