Neuvidíte nás plakať ani na seba hádzať špinu,“ zneli slová Dary Rolins (45) s Patrikom Vrbovským (41) tesne pred tým, než sa na verejnosti začalo tajne pošepkávať o možnom romániku medzi vtedy čerstvo slobodným Rytmusom a moderátorkou Jasminou Alagič (29). Po tom ale, ako novopečená dvojica tieto “fámy” oficiálne potvrdila, nastal poriadny zvrat. 

Okolo mena Dara Rolins sa vytvorila jedna veľká smutná bublina. Jej sklamané odkazy plné žiaľu striedali Patrikove vyjadrenia o svadbe a deťoch s novou partnerkou Jasminou, na čo úspešná speváčka doteraz nereagovala. Jej pohár trpezlivosti však pretiekol vo chvíli, keď sa dozvedela o “nezmyselnom geste” svojej bývalej lásky. Ako už zrejme viete, Rytmus navždy odstránil ich zamilovanú pesničku s názvom 8.október, čo medzi ním a samotnou Rolins vyvolalo slovnú prestrelku.

Dara Rolins

Verejná hádka prebehla v deň ich “nedožitého” výročia. Dara sa totiž rozhodla presne 8. októbra publikovať starú fotku, kde sa bývalí holúbkovia zamilovane bozkávajú za prítomnosti jej malej dcérky Loly. Na pohľad jedna veľká šťastná rodina. „Patrika mám odhliadnuc od všetkého stále rada,“ znie krátka časť z vyjadrenia pod týmto záberom, pričom celé znenie si môžete prečítať >>>TU<<<.

Dara a Rytmus

Toto romantické vyznanie však zrejme nepotešilo raperovu súčasnú partnerku Alagič. Priznajme si, že takýto pohľad by vzbudil žiarlivosť v očiach väčšiny žien, čo svojím spôsobom podľa nás potvrdil aj samotný Patrik.Moc ťa prosím, nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku. Neverím, že by si toto robila, kebyže máš nového frajera,odkázal Dare na sociálnej sieti Rytmus.

Do tohto verejného sporu sa zaplietlo aj množstvo celebrít, ktoré neskrývali svoj súhlas so sklamanou blondínkou.Ale toto všetko si vyžaduje vyzretosť,“ reagovala speváčka Zdenka Predná. „Veľká žena,“ podporila Daru dokonca aj Jasminina kolegyňa a moderátorka z FashionTV Lenka Vacvalová.

Na rad prišla konečne aj samotná Alagič, ktorá doteraz držala bobríka mlčanlivosti. Na jej súkromnom profile pribudol citát doplnený jej úprimným vyjadrením. Rozhodla sa totiž verejne prehovoriť o tom, že si ľudia vymýšľajú klamlivé scenáre, ktoré majú od pravdy poriadne ďaleko. Podstatu, ktorú nosíš v sebe, časom každý aj tak uvidí. Bez zbytočných slov a vysvetľovania ťa pochopia, dodala v svojom najnovšom poste.

Je len otázne, čo konkrétne týmito slovami Jasmina myslela. Pravdou však je, že takéto doťahovanie Patrika s Darou nielenže vrhá zlé svetlo na nadanú moderátorku, ale ani nerobí najlepšie vlny v dobre rozbehnutom vzťahu s plánmi o svadbe a rodine. Temperamentná kráska z Balkánu sa totiž netají tým, že v jej krvi prúdi poriadna dávka žiarlivosti.

Foto: Facebook, Instagram/Jasmina_alagic, Rytmusking

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.