Uuuuf, toto Rytmusa nepoteší! Ošiaľ spojený s najmedializovanejším rozchodom v slovenskom šoubiznise stále neutícha. Dara Rolins a Patrik Vrbovský ohlásili ukončenie sedemročného vzťahu ešte v marci tohto roku, napriek tomu sme svedkami ďalšieho verejného odkazu.

Zrejme ho to stále neprešlo. Len nedávno sme vás informovali o radikálnom kroku najúspešnejšieho slovenského rapera, ktorý sa rozhodol odstrániť zo sociálnej siete stopy po jeho bývalej láske Dare Rolins. Fotky, videá, spomienky. Takmer všetky sú nenávratne preč. Prečo to urobil?

Dara Rolins

Dara Rolins vracia úder

Samozrejme, netrvalo dlho a táto informácia sa dostala aj do uší popovej speváčky. Dara neskrývala udivenie a na margo tohto tínedžerského kroku vyjadrila jednoznačný postoj.Neverím. A keď je to pravda, tak si to cením,“ utrúsila na začiatok s poriadnou dávkou irónie.

Okrem toho Patrikovi verejne odkázala trpké slová vystihujúce toto chladné a v podstate zbytočné konanie. „Je to gesto hodné zrelého muža,“ uzavrela Rolins. Otázne je, kvôli čomu sa raper rozhodol venovať množstvo času na pretriedenie príspevkov publikovaných niekoľko rokov dozadu. Mnohí si myslia, že za tým môže stáť žiarlivosť zo strany Jasminy Alagič. To, aká je skutočná pravda, naďalej zostáva za dverami ich nového luxusného domu.

Zábery z nového domu, ktorý kúpil Rytmus pre seba a Jasminu, nájdete >>>TU<<<

Foto: Instagram l Zdroj: Cas.sk