Dara Rolins, nevyhasínajúca hviezda Slovenska, ktorá na sebe neustále maká a podieľa sa na množstve projektov, neotáľa ani počas letných prázdnin, práve naopak. Na svojej facebookovej stránke zverejnila video, ktoré tentoraz nesúvisí priamo s hudbou, ale odkrýva jej veľkú lásku k deťom a ochotu pomáhať im.

Je tomu iba pár dní, čo sa internetom prehnali mnohé konšpiračné teórie o prípadnom tehotenstve Dary Rolins s jej partnerom Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským. Speváčka je síce matkou malej Laury (9), no tentokrát jej emócie nesúvisia konkrétne s ňou. Na svojej facebookovskej stránke, ktorú sleduje takmer 400 000 užívateľov, publikovala video, v ktorom sa obľúbená blondínka prihovára všetkým fanúšikom.

Krásna rodinka

Žiada v ňom o pomoc pre znevýhodnené detičky, ktoré by sa mohli aj vďaka dobrým ľuďom dostať do letného tábora. ,,Chcem sa spýtať, či nemáte chuť pomôcť. Je len na vás ako a koľko, ale v ideálnom prípade prispieť nejakou čiastkou na pobyt dajme tomu rodinám, ktoré nemajú dostatočné množstvo financii, aby na takýto tábor svoje postihnuté detičky poslali,” hovorí v krátkom videu obľúbená spevácka diva. Je priam nespochybniteľné, že Dara sa v tomto prípade snaží skutočne pomôcť a my veríme, že sa jej sen o naplnených detských snoch premení na realitu!

Dara s dcérou Laurou

Video, ktoré zverejnila Dara

Zdroj/Foto/Video: Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk