Charizmatická speváčka Dara Rolins je známa svojou empatiou, ľudskosťou a ochotou pomôcť tam, kde je to potrebné. O tom, že nie je zahľadená iba sama do seba, ale všíma si aj potreby okolia, sme sa už mohli neraz presvedčiť. A ani tento raz tomu nie je inak. 

Speváčka na svojej sociálnej sieti zverejnila prosbu o pomoc pre sedemročnú Paulínku, ktorá už od narodenia zvádza nemilosrdný boj so životom. Obaja rodičia sa na príchod malej dcérky nesmierne tešili, no už krátko po pôrode sa ich svet zrútil. Malá princezná totiž začala krvácať do mozgu, a aj keď sa ju lekárom, našťastie, podarilo zachrániť, ostali jej ťažké následky.

Malá Paulínka trpí okrem iných ťažkostí epileptickými záchvatmi, spastickou diparézou, skoliózou a inkontinenciou. A akoby toho nebolo málo, dievčatko vidí svet v tme, pretože je ešte aj čiastočne slepé.

Napriek všetkému sa obaja rodičia o svoju dcérku s láskou starajú a pre vyliečenie alebo aspoň zlepšenie zdravotného stavu svojej dcérky sú ochotní spraviť čokoľvek. Paulínke veľmi pomáhajú rehabilitácie, no, bohužiaľ, finančné prostriedky mladej rodiny sú dosť limitované a nestačia pokryť všetky náklady spojené s liečbou.

A práve tu sa Dara Rolins prihovára svojim príspevkom na Instagrame s prosbou o pomoc pre ťažko skúšanú rodinku a prosí svojich priaznivcov, aby jej darovali 2 % zo svojich daní.

,,Moji milí, slovenskí bratia a sestry! Mám na vás veľkú prosbu. V rámci odovzdávania daní je na Slovensku jedna “vychytávka”, možnosť vyplniť a venovať 2 % z vašich daní priamo v daňovom priznaní tzv. “neziskovke”. Vaša peňaženka to nepocíti a vy pomôžete niekomu, kto vašu pomoc extrémne ocení,” uvádza Dara vo svojom poste.

Ak by vás speváčka inšpirovala, alebo by ste sa rozhodli Paulínke pomôcť, viac informácií nájdete >>>TU<<<! Odmenou vám bude ten úžasný pocit, že ste niekomu v núdzi poskytli pomocnú ruku a ak sa Paulínkin stav zlepši, je možné, že to bude aj vašou zásluhou.

Pre svojich rodičov je malá Paulínka stredobodom ich vesmíru!

Zdroj | Foto: Instagram, paulinapechovska-oz.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.