Na výslnie hviezdneho neba, vtedy ešte socialistického, sa Darinka dostala ako 10-ročná. Z vtedy nežného žieňatka je dnes už zrelá vyspievaná diva, ktorej outfity sa stávajú predlohou obliekania mnohých slovenských žien.

Dara Rolins sa nikdy netajila tým, že počas svojho bujarého života bohatého na aféry, absolvovala niekoľko „zlepšovákov“ z dielne plastických chirurgov, ktoré očividne prispeli k jej atraktivite ako „predajného artikla“. To, že do dnešného dňa udáva trend v obliekaní módychtivého „plebsu“ jej nemožno odoprieť.

Čo nového pribudlo do Darinho šatníka?

Dara satyTento hriešny kúsok v krémovom odtieni zvýrazňuje Darine krivky tak pravdivo, že závistlivé pohľady „súperiek“ zo showbiznisu možno očakávať takmer s istotou. Zaujímavo je riešený odhalený chrbát, ktorého dominantným prvkom je úzky pruh látky vedúci jeho stredom. Ten zároveň korešponduje s líniou šiat, ktoré provokatívne obopínajú vyšportovanú zadnicu a končia tesne pod kolenami. Šatám nemožno odoprieť dávku elegancie, výborného vkusu a zároveň dvojitú porciu provokácie. Nápaditý opasok vo farbe šiat, lemujúci štíhly driek, umocňuje se*y efekt necudne odhaleného dekoltu.

Prečo ich musíte mať práve vy?

Šaty, ako Dara sama uvádza, sú z príjemného materiálu, ktorý nevyžaduje pred oblečením žiadnu prípravu. „Vyžehlia sa“ na tele samé v okamihu, keď si ich oblečiete. Ďalším benefitom tohto dokonalého kúsku je jeho neutrálne farebné prevedenie, vďaka čomu ho jednoducho zladíte s doplnkami. Presne tak ako Dara hovorí: ,,Podpätky, ťapky, na pláž s plavkami, večer bez nich :)…Tzv. it´s up to you!“ Okrem toho krásne ladia s opálenou pokožkou.

Ďalšími vychytávkami, ktoré spestrili Darin už aj tak bohatý šatník, sú overaly. Tento vďačný kus odevu, ktorý dokáže veľa nedokonalostí zakryť a zároveň množstvo predností ukázať, bude hitom tohto leta. Dara ich predviedla hneď niekoľko. Tento jedinečný kúsok je túto sezónu skrátka „MUST HAVE“. Šaty z ľahkých jemných materiálov s voľne splývajúcimi časťami, pripomínajúce outfit víly, dlhé, krátke, elegantné, hravé, či výstredné… To všetko si našlo miesto v šatníku, ktorý si so skromnosťou nerozumie a vie, že fantázia, farby, štýly sú veličinou nekonečnou. Vybrať z množstva modelov si môže každá z vás!

dara overal

Darmo, Dara má vkus, to sa musí uznať. Mať v jej veku figúru dvadsiatničky, akou sa pýši aj vďaka spomínaným zlepšovákom, mali by viacerí takú guráž ako ona. Nič v zlom a bez urážky. :)

Dara, len tak ďalej!

Dara satky

 

 

 

 

Foto: Facebook, Instagram