Dara Rolins si aktuálne užíva more, slnko a nádherné pláže indonézskeho ostrova Bali, kde sa spolu s dcérkou Laurou vybrali na konci roku 2018. Speváčka nám pred malou chvíľou z tejto krásnej destinácie ukázala fotku malej Loly, ktorá však už vôbec nie je až taká malá. Dokonca sa postavou začína podobať na očarujúcu maminu.

Kto by trávil horúce dni na Bali oblečený – na väčšine záberov známej speváčky je tak i Dara odetá len do úsperných plaviek, čím zároveň niektorým z nás pripomína, že ak chceme mať telo ako ona, mali by sme dodržiavať prísny režim, ktorý sme si na začiatku tohto roku zaumienili, a tú čokoládku radšej odložiť naspäť do skrinky.

dara rolins

Najnovšie sa ale Dara Rolins pochválila 10-ročnou dcérou Laurou, ktorej robí spoločnosť fešný chlapík. “Dnes sme stretli tohto šarmantného mladíka, vraj či si s ním Lola neurobí fotku,” napísala speváčka k Lolinej snímke, na ktorej pózuje s moderátorom Leošom Marešom. Čo však do očí odrie viac než známy Čech, je Laurine vypracované bruško.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pekáč buchtičiek, ktorým sa pýši i samotná Dara, si všimli aj fanúšikovia nešetriaci slovami chvály. Nuž, gény sa nezaprú, bodaj by sme ich mali všetky také ako tieto dve dievčence, že? :)

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.