Máme za sebou jeden z najkrajších sviatkov. Pri príležitosti Dňa matiek sa neudržala ani známa popová ikona Dara Rolins, ktorá sa pred zrakmi tisícov fanúšikov rozhodla vyznať zo svojich pocitov k jedinej dcérke Laure Homolovej.

Deň matiek sa dotkol mnohých celebritných krások, ktoré v opojení dojatia a lásky zverejnili pár milých slov venovaných práve ich ratolestiam. Výnimkou nie je ani samotná Dara. Tá sa pri pohľade na svoju dospievajúcu dcérku rozhodla prehovoriť práve o tom, čo je pre mamu najťažšie – rozlúčenie.

Nech má každé dieťa náruč a každá mama v náručí svoje dieťa,” popriala si verejne. „To, že sa o ne občas bojíme, že sa boja oni o nás a že raz vyrastú a opustia nás, je osudom každej mamy. Aj ja som bola takto “krutá” k tej svojej a viem, že raz vyletí z hviezda aj tento vtáčik,”  Dara nahlas spomínala a zároveň premýšľala nad budúcim životom malej Loly.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Hlavné je vedieť, že je vždy kam sa vrátiť,” Rolins dodala na záver k snímke, kde ju môžeme vidieť v objatí svojej jedinej dcérky. Tá len pred časom začala trénovať unikátny šport a tanec v jednom – pole dance, a tak je možné, že budeme čoskoro počuť o jej prvých vlastných úspechoch.

Zdroj/Foto: Instagram/DaraRolins_Vermi, Twitter