Inšpiratívna speváčka Dara Rolins má svoj vlastný typický štýl obliekania. Vďaka sviežemu športovému nádychu pôsobí vždy mladšie, avšak jej šatník zapĺňajú aj kúsky, v ktorých ju vidieť len veľmi málo. 

Obľúbená blondínka sa na sociálnych sieťach fanúšikom zverila s niečím, čo dobre pozná takmer každá žena. ,,Keď si listujem Instagramom, vždy obdivujem tie krásne ženy v se*y oblečkách a podpätkoch… A vďaka tým dokonalým fotkám aj ja podľahnem a podľa vzoru nakúpim podobne se*y outfity aj pre seba,“ píše Dara Rolins.

,,To všetko s pocitom a zámerom, že aj JA raz na dovolenke, večierku, v uliciach mesta, pri západe slnka, proste NIEKDE zažiarim. Ale keď príde tzv. na lámanie chleba, aj tak vždy skončím v ultra pohodlnom, takmer domácom a v podstate obyč outfite,“ priznala atraktívna kráska, ktorá si so svojou postavou môže dovoliť aj výstrednejšie kúsky.

,,Veľakrát, hlavne keď mi dokonca aj Lola prechádza môj šatník, počujem – Toto som na tebe nikdy nevidela, to by ti pristalo! Prečo to nenosíš?“ cituje svoju 14-ročnú dcéru pôvabná mamička, ktorá rozumie, prečo jej ratolesť vyčíta, že sa nenahodí do gala častejšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Je to vlastne vtipné, pretože vybavená na to byť ženou vamp som naozaj dokonale, ale sebou samou som aj tak najviac takto… Samozrejme, že v kufri mám aj teraz zabalené podpätky a šatičky, ktoré si zase neoblečiem a ďalšie si samozrejme kúpim,“ dodala s humorom populárna interpretka k snímke v pohodlnom ležérnom outfite.

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi