Dara Rolins je jednou z najuznávanejších žien na Slovensku a obrovskému zástupu fanúšikov sa teší aj v susedných Čechách. Svojimi skladbami motivuje väčšinu ženskej populácie a napriek tomu, že len prednedávnom prešla náročným rozchodom s Patrikom Vrbovským sa zdá, že je stále rovnako vyrovnaná.

Známy raper po rozchode s blonďavou speváčkou nezaháľal a vrhol sa do nového vzťahu s moderátorkou Jasmínou Alagič. Ak vám však prišlo sympatickej Darinky ľúto, spomaľte. Podľa najnovších informácií je možné, že pokračuje v šľapajách svojho EX a do jej života stihol vstúpiť nový muž. Viac informácií nájdete —>TU<—

Nádejný nový románik však nie je jediným rozptýlením, ktoré si vo voľnom čase užíva. Počas (na pohľad nevinného) koncertu v Košiciach sa obľúbená hviezda odviazala s fanúšikmi natoľko, že to mierne prehnala s alkoholom.

Na internete začali kolovať fotografie z bujarej zábavy a nechýbalo ani vyjadrenie samotnej aktérky: „Ešte stále v Košiciach a nebudem vám klamať, že sme to tu včera neroztočili. Bolavá hlavička je toho dôkazom. Dzivé to tu na východe je vždy, že pomoc.“ Príspevok s fotografiou okamžite získal množstvo komentárov, v ktorých fanúšikovia len neveriacky krútia hlavami. Takto dobre vyzerať? Po opici? Toto dokáže jedine Dara Rolins, veď pozrite sa samé! :-)

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.