Odhalenie vzťahu Jasminy Alagič (29) a Patrika Vrbovského (41) vyvolalo v česko-slovenskom šoubiznise doslova šialenstvo. Môže za to predovšekým vtedy nedávne ohlásenie rozchodu Rytmusa s Darou Rolins (45), ktorá sa v očiach mnohých fanúšikov stala “tou odkopnutou”.

Pravda však bola podľa vyjadrení oboch prominentov úplne iná. Ako neskôr priznala samotná Dara, práve ona bola tou osobou, ktorá vyslovila vo vzťahu s Rytmusom definitívny koniec, pretože to medzi nimi už dlhšiu dobu neklapalo. Tieto slová potvrdil aj samotný raper, keď uviedol, že v ich vzťahu už viac nebola láska, iba rešpekt.

V tom prišla Jasmina…

Keď sa na verejnosť dostala informácia o stretnutiach krásnej Alagič s čerstvo slobodným Patrikom, nastal doslova šok. Exotická moderátorka sa tak stala terčom osočovania na internete, a to predovšetkým zo strany fanúšikov úspešnej speváčky, ktorá v tom čase neskrývala smútok z vyjadrení jej bývalého partnera.

Na margo týchto udalostí sa v rozhovore pre Denník Právo rozhodla prehovoriť samotná Dara, ktorá uviedla, ako to skutočne medzi Patrikom a Jasminou začalo. Podľa jej vlastných slov bola jednou z prvých osôb vediacich o ich tajnom romániku, a tak pre ňu odhalenie tejto (pre nás) novinky nebola žiadna dráma – práve naopak.

Keď mi povedal, že na koho si robí zálusk, mala som z toho úprimnú radosť,“ uviedla s odstupom času, čím vyvrátila akékoľvek vzniknuté teórie o Rytmusovej nevere počas vzťahu či o tom, že za rozpad sedemročného partnerstva môže práve Patrikove spoznanie sa s Alagič.

Zdroj: Denník Právo | Foto: Facebook, Instagram/RytmusKing, Dararolins_vermi, jasmina_alagic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.