Fanúšikovia česko-slovenskej popovej divy, držte sa! Dara Rolins totiž prekvapuje nečakanou novinkou, ktorá sa po dlhých rokoch nebude týkať hudby ani jej súkromia a vzťahov. Kráska totiž rozbieha nový projekt, čím rozhodne poteší množstvo žien!

O tom, že je Dara Rolins jednou z najúspešnejších speváčok v Čechách i na Slovensku netreba vôbec diskutovať. Známa blondínka sa však v najnovšom rozhovore priznala, že hoci ju hudba napĺňa, nechce, aby bola aj “na staré kolená” odkázaná na koncertovanie a vystúpenia pred davmi fanúšikov.

Uvažujem v širších súvislostiach. Asi by som nechcela do konca života skákať na javisku ani to, aby bola hudba pre mňa jedinou sférou, v ktorej sa pohybujem, lebo ma musí živiť,” Dara uviedla na rovinu v rozhovore pre ženský magazín Madam Eva a následne prezradila aj novú cestičku, ktorou sa chce vydať vo svojej kariére.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Hoci Rolins svoju predstavu do úplných detailov nevykreslila, prehovorila aspoň o oblasti, v ktorej sa vidí šťastná rovnako ako v hudobnej brandži. „Súvisí s tým môj zdravý životný štýl, ktorý hojne komunikujem, pretože ľudia chcú veľmi často radu a v novinách viac  riešia moju postavu než moju hudbu. Čiže zdravá výživa je ďalšou oblasťou, v ktorej by som chcela zakotviť,” speváčka dodala na záver, a tak je zrejmé, že sa v budúcnosti môžeme tešiť na jej vlastnú značku.

Zdroj: Magazín Madam Eva | Foto: Instagram/DaraRolins_Vermi, Twitter