Dara Rolins a Patrik Vrbovský priznali v marci minulého roka rázny rozchod. Po tejto správe prišla prudká mediálna vojna, kedy si už bývalá dvojica posielala verejné odkazy prostredníctvom sociálnych sietí. Ako to celé vidí úspešná speváčka s odstupom času?

Neuvidíte nás plakať ani na seba hádzať špinu. Rozchádzame sa v mieri a sme si naďalej extrémne blízki,” znelo oficiálne vyjadrenie populárnej dvojice po siedmich rokoch vzťahu. Krátko na to však Rytmus oznámil nový románik s moderátorkou Jasminou Alagič a celá dráma ešte len začala.

Z neprestávajúceho priateľstva sa tak behom pár týždňov stala nečakaná kauza. „Dara, na čo je toto dobré? Moc ťa prosím, nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku. Nevracaj sa do minulosti, je to choré,” hromžil Vrbovský po tom, čo Rolins zverejnila ich spoločný záber s jej dcérou Laurou.

Ako sa však zdá, blonďavá ikona sa konečne povzniesla cez Rytmusovu zamilovanú idylku a dnes už naňho nenachádza milé slovo. Zatiaľ čo sa s jej ex-partnerom a otcom malej Loly Matějom Homolom naďalej stretáva a vychádzajú ako skutoční priatelia, Patrik zostal tieňom jej dávnej minulosti.

Je to super-minulosť. Je to niečo, čo je za mnou a ani na sekundu sa za deň nezamyslím, nespomeniem, lebo neni úplne dôvod. Je mi to v podstate jedno a klamala by som, keby som tu začala hovoriť o iných emóciách,” uviedla s chladnosťou viac ako rok a pól od rozchodu.

Rolins okrem toho prezradila aj to, že sa jej pozvania na rande len tak hrnú, čo jej skutočne lichotí, avšak na “toho pravého” si ešte bude musieť chvíľku počkať. To sa o jej ex však povedať nedá, keďže Rytmus sa netají tým, že našiel ženu svojho života, ktorá mu už o pár týždňov privedie na svet vytúženého syna. Celý rozhovor nájdete vo videu nižšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Video: Cas.sk | Foto: Instagram/DaraRolins_vermi, Rytmusking, Emil_Vasko_photo, MatejHomola, Twitter