Slovenská a česká hudobná ikona Dara Rolins (45) v minulosti skúšala preraziť aj v ďalekom zahraničí. Svet “tam vonku” je však plný talentov, a tak je omnoho ťažšie sa presadiť. Okrem toho ju čakala rana pod pás, následkom ktorej skončila na úplnom dne.

Dara Rolins sa dnes môže tešiť obrovskej popularite. Známa umelkyňa si vychutnáva luxus v honosnom dome v českých Tuchoměřicích, pričom o peniaze rozhodne nemá núdzu. Pred úspechom si však ako väčšina ľudí musela prejsť i ťažkými časmi, o ktorých sa po dlhej dobe rozhodla prehovoriť.

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa Rolins pred rokmi vybrala do zahraničia, kde sa pokúsila rozbehnúť kariéru snov. V ďalekej Amerike spolupracovala s ľuďmi z tímov tých najväčších hviezd, ako sú Madonna či Michael Jackson. V tom čase mala dnes slobodná mamička i tamojšieho priateľa, ktorý ju mal v hudbe podporovať aj tým, že u neho v tom čase bývala.

Dara Rolins

V tom však prišla nečakaná rana v podobe rozchodu a Darin život sa zrútil ako domček z kariet. „Bolo to náročné. Vtedy mi došli peniaze a hovorila som si, že neviem, či chcem byť čašníčka a čakať, že sa mi splní americký sen,” Dara si v Českom rozhlase v relácii Blízká setkání po rokoch spomínala na moment, kedy skončila na úplnom dne a predstavy o hudobnej kariére zmizli ako lusknutím prsta.

Ako sa však zdá, všetko zlé je na niečo dobré a Dara sa aj kvôli rozhodnutiu pre návrat domov môže tešiť úspechu, o akom v tom čase možno ani nesnívala. Celý rozhovor si môžete vypočuť na videu nižšie, časť o zahraničí nájdete od 9. minúty.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Blízká setkání | Foto: Instagram/DaraRolins_Vermi, DaraRolins.Fans, YouTube