Hoci speváčka Dara Rolins produkuje novú hudbu už len sporadicky, jej sláva v priebehu rokov vôbec neklesá. 46-ročná umelkyňa je stále rozlietaná na všetky strany a pozvania na koncertné vystúpenia sa len tak hrnú. Jedna vec ale ľuďom akosi nedá spávať a túto záležitosť už stihla postrehnúť aj samotná popová diva.

Známa plavovláska sa aj pár rokov pred 50-tkou môže pochváliť bezchybným výzorom a vymakanou postavičkou, o akej snívajú aj mladšie žienky. Keďže si je Dara závideniahodných proporcií dobre vedomá, štíhle krivky neváha vystavovať na obdiv.

Dara Rolins

Nedávny príspevok si ale vyslúžil nečakanú vlnu kritiky od ľudí, ktorým už pravidelné obnažené pózy od speváčky poriadne lezú na nervy. Viacerí neprajníci hudobníčku označili za príliš starú na to, aby sa neustále pretŕčala provokatívnym spôsobom, a to aj pri bežných príspevkoch zo života, kedy sa to vraj vôbec nehodí.

Vyčítavé poznámky blondínku nenechali chladnou a počas voľnej chvíľky otvorene objasnila svoj postoj. ,,Občas sú naše príspevky bezduché viac, občas menej, hlavné je sa z toho, ani zo seba neposr*ť. Nerozbíjame atóm a táto platforma nemá ŽIADNE predpísané postupy, funguje pocitovo, na neobmedzených leveloch hráčskej úrovne a každý si tu ide ten svoj sen,” kráska priblížila, ako vníma uverejňovanie vlastných príbehov.

Dara Rolins

Rolins si zároveň neodpustila krátku úvahu smerom k hejterom, ktorí cítia častú potrebu rýpnuť si do celebrít kvôli na pohľad nemiestnej prezentácii. ,,Často premýšľam, čo sa odohráva v hlavách ľudí, ktorí mi pod fotku napíšu niečo hanlivé alebo učinia objav, že som “stará”. Chcú ma naštvať? Rozplakať? Viem presne, koľko mám rokov a úprimne, riešim dosť veľa vecí, ale môj vek a to, ako vyzerám, to fakt nie je,” Dara rázne odbila podpichovačov dodávajúc, že aj skvelý výzor môže byť jednou z ciest k úspechu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins Instagram

Dara Rolins Instagram

Zdroj/Foto: Instagram/Dararolins_vermi