19. a 20. júna sa pražská O2 Arena zaplnila najbližšími ľuďmi a obdivovateľmi zosnulej československej legendy Karla Gotta. Jeden z Kájových najznámejších duetov spoločne odspievali i známa speváčka Dara Rolins a  jeho talentovaná dcéa Charlotte Ella. 

Pieseň Zvonky štestí vznikla pred neuveriteľnými 38-mi rokmi. S Maestrom Karlom Gotoom si v tej dobe zanôtila Dara Rolins, ktorá na spomienkových koncertoch prevzala part nezabudnuteľného umelca a ten svoj slovenský prenechala jeho ratolesti Charlotte Elle. 

Dnes 16-ročná slečna ukázala svoj talent už v piesni Srdce nehasnou, vďaka ktorej spoločne s otcom dojala státisíce fanúšikov, a inak tomu nebolo ani uplynulú nedeľu a pondelok. Video, kde si zaspievala so 49-ročnou kráskou, sa stalo okamžite virálnym a obletelo celé Česko aj Slovensko.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Premýšľam, aké slovo by najvýstižnejšie vystihlo dva posledné večery na javisku po boku Charlottky Gottovej,“ píše na sociálnych sieťach popová hviezda. ,,Koncert, ktorý usporiadala jeho žena Ivanka, bol v prvom rade dojemný. A Charlottka bola jednoducho kúzelná,“ opísala chvíle v spoločnosti mladučkej Gottovej Darinka.

Dara Rolins & Charlotte Ella Gottová – Zvonky štěstí

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi, officialkarelgott, karelgottagency, YouTube