Atraktívna speváčka celý svoj život tvrdo makala, vďaka čomu sa dostala medzi špičku česko-slovenských interpretov. Talentovanú Daru Rolins skrátka nič nezastaví a teraz sa opäť posúva vyššie!

Ešte v júli sme vám avizovali obrovský úspech Dary Rolins, keď sa dostala na titulku českého Forbesu, pričom išlo vôbec o prvú ženu z česko-slovenského šoubiznisu. Tentoraz sa však obľúbená speváčka posúva o ešte vyšší level svetovej úrovne.

,,Presne tak, ako spievam vo Ver mi – sen sa realitou môže stať. Neviem, či dokážem dosť dobre opísať svoje aktuálne pocity, ale tí, čo ma poznajú, moji blízki, vedia, že je pár vecí, z ktorých som regulérne hotová a pravdepodobnosť, že sa v jeden moment “pretnú” tri z nich, mi prišla vždy dosť nepravdepodobná,” šťastím bez seba napísala na Instagram Dara. O čo vlastne ide?

Dara Rolins trblietavé šaty

,,Že mi môj obľúbený návrhár, legendárny Jean Paul Gaultier pošle na fotenie kolekciu jeho originálnych, najslávnejších modelov, dokonca s osobným odkazom a darčekom, neverím! Že si raz oblečiem ten jeho ikonický korzet so špicatou podprsenkou, ktorý mala na sebe moja milovaná Madonna, neverím!” domáca módna ikona, určujúce tunajšie trendy, v úžase opísala svoj splnený sen, ktorý však ani zďaleka nekončí modelom od návrhára, obliekajúceho nielen Darinkou spomínanú Madonnu, ale aj jej mladú nasledovníčku Miley Cyrus.

Slovenská hitmakerka navyše vycestovala do Paríža, aby nafotila samotné titulky pre časopis VOGUE, ktorý pre ňu znamená veľa už od samotného detstva. ,,Nie je, nebolo a nebude legendárnejšej biblie módy, ako je tento časopis. A malá Darinka si v nej vždy večer pri lampičke listovala a snívala o veľkom svete a dlhej ceste, na ktorú je pripravená sa vydať,” priznala fanúšikom na sociálnych sieťach. Taktiež prezradila, že prvé hudbou zarobené peniaze išli práve na kúpu jedného z výtlačkov spomínaného magazínu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/dararolins_vermi | Foto: Instagram/dararolins_vermi/madonna