Československá módna ikona oficiálne vstúpila do sveta módy! Dara Rolins sa po nekonečných hodinách práce konečne dopracovala k tomu, aby fanúšikom predstavila svoju vlastnú kolekciu oblečenia.

Atraktívna blondínka sa angažuje vo viacerých smeroch. Na čo siahne, to premení na úspech, a inak tomu určite nebude ani pri jej horúcich módnych kúskoch.

,,“Sen sa realitou môže stať“. Spievam to, verím v to, žijem to, viem to :) Jeden z mojich ďaľších snov sa dnes mení v skutočnosť a ja oficiálne vstupujem aj do sveta módy,“ Dara s nadšením oznámila sledovateľom na Instagrame, ktorým predstavila svoju prvotinu VERY FIRST DENIM COLLECTION by Dara Rolins. Ako už z názvu vyplýva, speváčka vsadila všetky karty na nadčasovú rifľovinu.

,,Roky som o tom hovorila, plánovala a paradoxne až v zložitých lockdownových časoch začal môj sen naberať reálne obrysy. Od kreslených návrhov až po realizáciu, kde inde než v Taliansku, v zemi, ktorá vyučuje módu celý svet,“ autorka popových hitov odhalila pozadie nového projektu. Zároveň poďakovala celému svojmu tímu za veľkú trpezlivosť a, samozrejme, vložený talent, čas a energiu. Odteraz už môže Dara príjmať prvé objednávky, ktorých bude určite požehnane. Gratulujeme ku krásnej práci!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi