Popová diva, ktorá rozdáva úsmevy a pozitívnu energiu na všetky strany už desiatky rokov, má hlavu v smútku. Dara Rolins si totiž v týchto dňoch pripomína obdobie, ktoré ju vždy robilo šťastnou a spolu so svojou najbližšou priateľkou oslavovala jej narodeniny. Osud to však zariadil inak a, žiaľ, Eva Skallová († 36) už nie je medzi nami.

Mali špecifický a mimoriadne silný vzťah. Eva Skallová, ktorá bola manažerkou a najlepšou kamarátkou Dary Rolins, podľahla v septembri 2016 zákernej rakovine. Jej priateľka však na ňu nezabudla a v deň nedožitých 37. narodeninýn jej venovala srdcervúci status a milú spomienku na sociálnej sieti Instagram: ,,Evička ❤️ Moja spriaznená duša, moje druhé ja, sestra, soulmate, parťák, manager, náruč, ohňostroj emócií všetkého druhu…. Nekonečné rozhovory na vážne aj úplne nezáväzné témy, záchvaty smiechu, zážitky, radosti, starosti, slzy, ups and downs- VŠADE bola so mnou. Happy B.Day to you Evinko moje milovaná. RIP, moje dievča, moja láska, tak moc mi chýbaš,” zverila sa pred svojimi fanúšikmi slovenská diva.

Zdroj/Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)