Koncom minulého roka pochovala Dara Rolins (43) svojho milovaného otca (†68), ktorý zomrel po sérii operácií a následnej mozgovej príhode. Obdobie, ktoré momentálne so svojou rodinou prežíva, je pre všetkých veľmi náročné. Mama Zlatka ostala v byte v bratislavskej Dúbravke sama, a preto sa so sestrou Janou definitívne zhodli na tom, že si ju presťahujú do Čiech, aby bola bližšie k rodine. Ešte predtým sa však mamina pár týždňov zregeneruje v piešťanských kúpeľoch. ,,Piešťany má z Bratislavy čo by kameňom, navyše je nablízku Patrikova rodina :)…. No, má to SAMÉ výhody, všetci sú nadmieru spokojní a my so ségrou kľudné :),“ hovorí Dara.

,,Ocko nám všetkým strašne chýba. Každý deň… Hlava ani srdce nepustí. Celkom prirodzene má človek sklony byť na rodinu a čas, ktorý s ňou trávi, o niečo viac citlivý. Každá takáto skutočnosť vás núti si ešte viac uvedomiť pominuteľnosť a vzácnosť KAŽDÉHO okamihu,“ spomína na zosnulého otecka.

,,Zlatku si sťahujeme do Čiech. Bližšie k nám, bližšie k rodine. Už kedysi sme mali so sestrou podobné plány, ale vtedy nás rodičia prehlasovali, chceli zostať na Slovensku. Byt, v ktorom som strávila celé svoje detstvo sa predáva, jedna životná etapa končí a otvára tú ďalšiu. Nejde o negatívny vnem, len trochu tej nostalgie:)…. Každý sa snažíme žiť múdro, tak jak píšu v knihách: neriešiť čo bolo, ale čo BUDE. A na to VŠETKO, čo nás ešte čaká, sa teším už teraz…,“ dodáva Dara s neskrývaným optimizmom.

S mamou Zlatkou (vľavo) a Vlastou, Patrikovou mamou

DaraZdroj: Facebook