Speváčka Dara Rolins patrí medzi slovenské krásky, ktoré mnohé iné ženy motivujú nielen talentom či úspechom, ale i výzorom. Inšpiratívna blondínka na svoj výzor dbá a najnovšie sa rozhodla pre takúto úpravu! 

Populárna interpretka a podnikateľka sa prostredníctvom Instagramu prihovorila svojim fanúšikom s množstvom noviniek, ktoré ju v profesijnom živote čakajú. Pri tejto príležitosti nezabudla zmieniť, že sa spoločne s dcérkou Laurou odhodlali pre zmenu.

,,Ja aj Lola máme neviditeľný strojček na zuby (rovnátka)! Zobrala som si k srdcu (aj) vaše rady, že by som si mala konečne niečo urobiť s tými krivými zubami (spodnými, poznámka autora) a išla som do toho aj ja,“ pochválila sa Dara Rolins. Speváčka určite dobre vie, že krásny úsmev je to, čo si mnohí ľudia všímajú ako prvé, a tak sa rozhodla pre cestu za rovnými zúbkami.

,,Úprimne? Priznávam, nejde o nijak príjemnú záležitosť a predstava, že ma čaká celý ROK s touto nádherou v puse ma ešte stále znepokojuje, ale keď už som sa k tomu konečne – aj zo solidárnosti k Lol odhodlala, vydržím! Okrem toho, že som sa s tým ešte stále nenaučila poriadne hovoriť. Ide o dosť slušnú diétku – koho by bavilo si rovnátka stále vyberať a znovu nasadzovať,“ rozpísala sa s humorom 49-ročná mamička dospievajúcej slečny.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Viem, že moje rozhodnutie bolo správne, videla som výsledky u mojich kamarátov, takže si nesťažujem, len konštatujem a taktiež vysvetľujem dôvod, prečo sa posledné dni moje zuby tak zvláštne lesknú, sú na fotkách a ešte rok budú akoby „zamlžené“ a majú malé kocky na povrchu,“ dodáva rodáčka z Bratislavy, ktorá zároveň priložila snímky, kde sa široko usmieva aj so strojčekom. Všimnete si ho na prvý pohľad?

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi