Leto sa pomaly končí a pre všetky školopovinné deti začalo náročné obdobie plné domácich úloh a učenia. To však neplatí pre dve blonďavé hviezdy slovenského šoubiznisu, ktoré utiekli za oddychom na slnečnú Malorku.

Teplo, voda, pláž a pohoda. To sú božské podmienky, pre ktoré by množstvo detí momentálne zapredalo aj dušu, keďže školský režim je nenávratne späť. To však neplatí pre Daru Rolins s jej malou dcérkou Lolou. Dievčatá sa vybrali na posledný spoločný výlet krátko predtým, než sa opäť ponoria do hory povinností.

Aj keď nám začal september, prázdniny pokračujú,“ pochválila sa módna diva na sociálnej sieti pod záberom z luxusnej destinácie. To ale nepotešilo jednu z jej sledujúcich, ktorá sa v rozhorčení rozhodla verejne vyjadriť svoj názor.

Podľa neznámej ženy je niekoľkodňové odloženie nástupu do školy za zámerom dovolenky absolútne tabu. „A zase sa na školu kašle. Dovolenka nie je dôvod, aby malo dieťa v škole výnimku!!!!!“ Odkázala s hnevom slobodnej mamičke. Čo si o tom myslíte vy? Určite nám dajte vedieť do komentárov!

Tento záber schytal aj ďalší výrazný dotaz o podobe Darinej dcérky na Jasminu Alagič, pozrieť si ho môžete >>>TU<<<

Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.