Dara Rolins je mnohými považovaná za módnu ikonu, ktorú možno najčastejšie vídať v pohodlných outfitoch. Keď však príde na rad slávnostná príležitosť, blondínka sa mení na dychberúcu kráľovnú, ako tomu bolo i nedávno. Krátko nato však z úst speváčky vyšla správa, ktorá rozhodne zarmúti všetkých skalných fanúšikov.

Vo svete vládne pochmúrna atmosféra spôsobená ochorením Covid-19. Nakoľko opatrenia prijaté na Slovensku a v Česku zahŕňajú i zákaz hromadných podujatí, umelci a fanúšikovia sa musia zmieriť s tým, že sa v najbližších mesiacoch živých hudobných vystúpení nedočkajú. Dlho pripravovaná nablýskaná šou speváčky Dara Rolins, ktorú mala pre priaznivcov naplánovanú vo vianočnom období, nie je výnimkou.

,,Mrzí ma, že musím touto cestou oficiálne zrušiť aj môj pražský Vianočný koncert.
Aj tentokrát sme pre vás spolu s mojim 100-členným tímom pripravovali veľkolepý zážitok. Dúfala som, že sa situácia zlepší, preto sme do poslednej chvíle váhali, čakali…,” jedna z našich najuznávanejších speváčok oznámila obdivovateľom smutnú správu.

Dara si uvedomuje, že je v aktuálnej situácii lepšie riešenie koncert odložiť, ako ešte čakať, čo sa bude diať. ,,Ísť do toho je za daných okolností riziko, a tak si budeme musieť ja aj vy na Vianoce podľa Dary ešte rok počkať. Verím, že nás dovtedy spojí ešte mnoho iných hudobných zážitkov✨. Ďakujem za pochopenie,” napísala kráska, ktorá ozrejmila, že sa jej šou uskutoční 17.12.2021.

Sledovatelia talentovanej divy si okrem oznamu mohli na Darinom Instagrame pozrieť aj krátke video, ktoré sa pôvodne točilo ako lákadlo na spomínanú vianočnú šou. Žiaľ, človek mieni, život mení, a tak blondínka k rozprávkovým záberom, kde ju možno vidieť v nádherných róbach, nahovorila namiesto pozvánky správu o zrušení svojho vystúpenia, k čomu sa v podstate v tomto období museli uchýliť i ostatní hudobníci.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi