Dovolenka na Bali sa pre Daru Rolins a jej dcérku pomaly končí. Trojtýždňové leňošenie na ostrove Bohov splnilo svoj účel a speváčka sa môže pomaly vrátiť domov, do každodenného kolotoča povinností. 

Potápanie, joga, spoznávanie ostrova, kúpanie v divočine, večere s priateľmi, ale aj jazda na koni počas zamračeného dňa – to všetko si dievčatá užili počas svojej dovolenky snov. Fotografiu z posledného zážitku – prechádzky po pláži na krásnom tátošovi, zverejnila Dara aj na svojom Instagrame so slovami:

“K tej fotke som chcela napísať “úplne obyčajné zázraky života”…Ale ŽIADEN zázrak predsa nie je obyčajný. A ani k tomu životu mi to slovo “obyčajný” nepasuje:)…Takže jak sa z toho teraz vymotať??:)) Budem veriť, že fotka hovorí za všetko. Toto je ten okamžik, kedy túžite po schopnosti zastaviť čas a teraz už vlastne aj vrátiť:)… Pekný deň domov a dobrú noc z Bali…
dara”

Zdroj: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.