Dara Rolins sa v januári chystá na luxusnú mesačnú dovolenku na Bali, ale nejde tam so svojím partnerom Rytmusom. Spoločnosť jej okrem dcérky Loly bude robiť úplne iný muž!

Dara Rolins sa v januári 2017 chystá na mesačnú luxusnú dovolenku na Bali. Nepocestuje na ňu však so svojím partnerom raperom Patrikom “Rytmusom” Vrbovským, ale len so svojou dcérou. K dievčatám sa po pár dňoch na Bali pripojí aj Darin expriateľ a Lolin otec, český hudobník Matěj Homola. Informáciu o dovolenkových plánoch známej speváčky priniesol denník Nový Čas.

Dara Rolins dovolenka bez Rytmusa

Pre niekoho bude možno tento spôsob dovolenkovania netradičný, no podľa môjho skromného názoru však tento fakt len dokazuje, že Dara a Rytmus majú silný vzťah a obaja si maximálne dôverujú. Taktiež si myslím, že je veľmi pozitívne, ak sa takto dokážu znášať a dohodnúť bývalí milenci (Dara a Matěj) a spraviť takýmto spôsobom radosť malej Lole. „Matěj bude v tom čase už nejaký čas v Indii. V polovici januára sa presunie aj on na Bali. Vezme si Lolinku a chcú druhú polovicu mesiaca cestovať. V tom istom čase priletí na Bali aj Patrik, ktorý sa chce po našom odlete domov presunúť do Thajska. Takže nevylučujem, že si pri nejakej príležitosti sadneme všetci k jednému stolu,“ uviedla pre denník Rolins. Takže, za mňa osobne klobúk dole pred silou Darinho a Patrikovho vzťahu. :)

Dara Rolins dovolenka bez Rytmusa

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram